Bookmarking is available only for logged-in users.
Rejestracja
Logowanie
Oświadczam, że jestem lekarzem medycyny, farmaceutą lub osobą prowadzącą obrót produktami leczniczymi. Podmiotem odpowiedzialnym za treści zamieszczone na portalu internetowym dlalekarzy.roche.pl jest spółka Roche Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 28, 02-672, KRS: 0000118292. UWAGA! Portal ten zawiera treści będące reklamą produktów leczniczych wydawanych jedynie na podstawie recepty w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (t. jedn.: Dz.U. 2008, Nr 45, poz 271 z późn. zm.) („Prawo farmaceutyczne”). Zasoby portalu internetowego dlalekarzy.roche.pl są dostępne jedynie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk NIE.
(t.jedn.: Dz.U. 2017 poz. 2211 ze zm.).
Rak płuca
U podstaw znaczących postępów w leczeniu chorych na raka płuca leży skupienie się na zrozumieniu zmian molekularnych i charakterystyki klinicznej tej choroby.
Testy genomowe i zaawansowana diagnostyka mogą identyfikować zmiany molekularne u pacjentów.
Nowe, innowacyjne opcje leczenia: immunoterapia oraz terapie celowane, a także istniejące dotychczas opcje terapeutyczne (chirurgia, chemioterapia, radioterapia) dają pacjentom nadzieję na dłuższe życie i jego lepszą jakość. Nasza wiedza na temat raka płuca stale rośnie, dając nam znacznie lepsze wyobrażenie o tym, jakie zmiany zaszły w komórkach organizmu doprowadzając do powstania nowotworu, w jaki sposób układ odpornościowy oddziaływuje na komórki raka płuca i jak, na podstawie nowych informacji, możemy działać i rozszerzać możliwości leczenia.
Leki
Proszę kliknąć w logotyp wybranego leku, aby przejść do strony z jego mechanizmem działania, profilem bezpieczeństwa, opisem skuteczności oraz innymi informacjami.
Diagnostyka raka płuca
dr n. med. Anna Obrochta, Pracownia Patomorfologii, SPSK Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem
dr n. med. Katarzyna Stencel z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
7 minut z ekspertem
Prof. dr hab. n. med. Mariusz Adamek z Katedry i Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
dr n. med. Katarzyna Galwas z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Gliwicach
dr n. med. Izabela Chmielewska
dr n. med. Anna Wrona z Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku
Prof. dr hab. n. med. Paweł Krawczyk z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
dr n. med. Katarzyna Stencel z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
dr n. med. Katarzyna Stencel z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Za chwilę opuścisz stronę internetową dlalekarzy.roche.pl i przejdziesz do zewnętrznej witryny internetowej.